درباره ما

درباره ما

شرکت زیدشت در سال 1394 به عنوان شرکت برند ساز با واردات، توزیع و فروش برندهای معتبر دنیا در ایران شروع به کار کرد.

ما در شرکت زیدشت چشم انداز روشنی برای بهبود کیفی زندگی ایرانیان با ارائه سبک زندگی سالم و شاد را متصوریم. توجه خاص ما به نیاز مشتری پایه گذار سیاست های کاریمان و روح تعالی کیفیت در انتخاب محصولات خود بوده است. احترام و وابستگی ما به مشتریانمان که با اعتماد به شرکت زیدشت هر روز از سبد کالاهای ما خرید کرده اند، مارا بران داشت تا از سال 1397 برندهای خود را با اتکا به ظرفیت های تولید کشور به بازار عرضه کنیم.

هدف ما هدایت تولید محصولاتی خاص، که از آنچه در بازر امروز می باشد متفاوت باشد. تمایل به گذر از الگوهای موجود، افق های تازه ای را پیش روی ما نمایان کرده که بیش از پیش مشتاق ادامه این سفر هستیم.

ما در زیدشت کیفیت خاص محصولاتمان را مدیون انتخاب هوشمندانه مواد اولیه مان هستیم، اگرچه کنترل کیفیت از مزرعه تا عرضه تمامی مراحل را به صورت سختگیرانه ای نظارت و کنترل می کند با این حال تیم متخصص ما تلاش می کنند تا این امانت طبیعت را با حساسیت تمام بر سر سفره های ایرانیان بنشاند.

زیدشت مجموعه ای است که با اعتماد به پیشرفت و توانایی ها، فردایی بهتر از امروز را محقق می سازد.

زیدشت مجموعه متعالی است که با اعتماد به پیشرفت و توانایی ها پیش بینی فردایی بهتر از امروز را محقق می سازد.

چشم انداز

شرکت زیدشت با مجموعه ای از برندهای معتبر، سبد کاملی از  فرآورده های سالم  و باکیفیت را در راستای بهبود کیفیت زندگی مدرن به عنوان بهترین انتخاب مشتریانی که برای سلامت خود  ارزش قائل هستند در سطح ملی و فرا ملی ارائه می دهد.